Včelná

• telefon: 728 670 408
  • email: cvrcci@msvcelna.cz
  • provoz třídy: 6:45 - 15:30
  • děti ze třídy Cvrčků se do 6:45 schází ve třídě Motýlků ( přízemní budova za kuchyní). V 6:45 je paní učitelka převádí do Cvrčků.
  • odpoledne se v 15:30 děti převádí opět do Motýlků. Tam je však provoz pouze do 16:00 a zbylé děti se převádí do Berušek (patrová budova - přízemí)
  • převedení dětí probíhá s veškerým oblečením a obutím.
  • Třída Cvrčků se nachází v nové budově.
"Jedna, dva, tři, čtyři, pět,
Cvrčci poznávají svět."

Děti ze třídy Cvrčků patří mezi jedny z nejmladších dětí v mateřské škole. Naším cílem je vést děti k samostatnosti, k vytváření přátelských vztahů s kamarády, ke schopnosti umět se podělit, k ohleduplnosti a to prostřednictvím tvoření společných pravidel. Skrze hry a vzdělávací činnosti se v dětech snažíme vyvolat přirozenou zvídavost o své okolí a svět. Děti rozvíjíme po všech stránkách a vedeme je ke kladnému vztahu k přírodě. Snažíme se ve třídě vytvářet takovou atmosféru, aby se u nás každé dítě cítilo příjemně a vítáno.

Naše třídy

dnes, čtvrtek 9. 2. 2023
oblačno 0 °C -3 °C
pátek 10. 2. jasno 1/-5 °C
sobota 11. 2. skoro jasno 2/-4 °C
neděle 12. 2. mírné sněžení 1/-2 °C

Svátek má Apolena

Zítra má svátek Mojmír

Únorová voda - pro pole škoda.

Svatá Apolena bývá v mlze zahalena.